AKTUÁLNĚ ZE
ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY

Alternátor Třebíč
V úterý 18. 2. žáci 3., 4. a 5. ročníku navštíví vzdělávací centrum Alternátor v Třebíči, společně s žáky z Mladoňovic a Police. Program se uskuteční před výukou plavání. Vybíráme 70,-Kč na vstupné. Odjezd autobusu bude v 7:35 hodin. Sraz žáků v 7:25 ve škole.
Loutkové divadlo ve škole
Dne 12. 2. v 10:30 hodin za námi přijede loutkové divadlo Malvína s pohádkou O Smolíčkovi.

1.png

Tyto stránky byly založeny pro všechny, kteří chtějí být informováni o tom, co se v naší škole děje.

Doufáme, že zde najdete spoustu zajímavých, ale i užitečných informací.

Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz.jpg

Naše škola se zapojila do Operačního programu Vývoj, výzkum a vzdělávání pod názvem Šablony II Třebelovice. Projekt je zaměřen na aktivity rozvíjející ICT, podporu extrakurikulárních/rozvojových aktivit, spolupráci s rodiči dětí a žáků a spolupráci s veřejností, na osobnostně profesní rozvoj pedagogů.

2.png

Součástí školy je také mateřská škola. Najdete zde zajímavé informace o dění ve školce.