Vážení rodiče,

vzhledem k ne příliš příznivé aktuální situaci k našem okolí se neuskuteční společná schůzka rodičů,

která na počátku školního roku bývá zvykem.

O podstatných záležitostech a změnách Vás budu informovat touto cestou, případně mailem, telefonem.

Pokud byste chtěli cokoliv konzultovat ohledně Vašeho dítka, spojte se prosím telefonicky

a domluvíme si schůzku individuáně.

Prozatím pár důležitých obecných informací k provozu školy:

• Prosím, abyste se seznámily se zněním všech řádů školy, jsou uloženy zde v dokumentech. Děti dostaly v tištěné podobě stručný výtah ze školního řádu.
  • Zatím stále platí Manuál k provozu vydaný 1. září (přikládám znovu níže) bez úprav. Postupně budu aktualizovat podle platných nařízení a situace. Dbáme především na zvýšenou hygienu. Děti, prosím,ať mají v tašce jednu roušku pro případ potřeby.
  • Nadále zůstáváme v prostorách kulturního domu. Rekonstrukce je v plném proudu a zdárně pokračuje. Pravděpodobný termín přestěhování se zpět do budovy školy je stanovený na konec září.
  • V prvním pololetí tohoto školního roku neplánujeme žádné akce, které by přímo nesouvisely s výukou. Nikam nebudeme s dětmi vyjíždět a omezujeme v co největší míře pohyb cizích osob ve škole.
  • Zájmové kroužky by měly podle plánu zahájit svou činnost v počátku měsíce října. Děti budou včas informovány a dostanou přihlášky.
  • Školní družina je v tomto školním roce pro děti zcela bez poplatku.
  • Výuka Náboženství začíná pro přihlášené děti ve středu 16. 9. ve 13:00 hodin.

Naším cílem, přáním a snahou je zachovat provoz školy a školky bez omezení. Soustředíme se především na vzdělávání a příjemné prožitky s tím spojené:)

Manuál září 2020.pdf

Přeji Vám všem příjemné dny ve zdraví.

Romana Veselá