Fulltextové vyhledávání

Informace k provozu od 16. 3. 2020Aktuální informace

Oznamujeme rodičům, že škola zůstává v pondělí  16. 3. 2020 pro žáky školy uzavřena. Rodiče žádáme, aby sledovali webové stránky školy www.zstrebelovice.cz , kde jsou všechny aktuální informace a kde budeme informovat o úkolech pro žáky k vypracování na doma v sekci Pro žáky (žáci 3.,4.,5. ročníku).  Žáci prvního a druhého ročníku budou mít úkoly  na třídních stránkách.

Pokud by někdo z rodičů uplatňoval ošetřovné, ať se přihlásí na mailu školy – zstrebelovice@seznam.cz a nebo na tel. 797 997 067.

Dále oznamuji, že mateřská škola bude v pondělí 16. 3. v provozu, pokud se situace a nařízení vlády nezmění. O dalším provozu mateřské školy bude rozhodnuto v následujících dnech podle situace. Upozorňujeme rodiče, kteří vycestovali do zahraničí, aby dodržovali nařízení vlády z dnešního dne o povinné dvoutýdenní karanténě (vztahuje se nově i na země Rakousko a Německo).

Třebelovice 13. 3. 2020