V naší mateřské škole proběhl den otevřených dveří. Přivítali jsme budoucí děti i jejich rodiče, kteří se přišli podívat do prostředí naší školky. Děti si mohly pohrát, prohlédnout si třídy a seznámit se s paní učitelkami. Na nové kamarády se moc těšíme.