Ve středu, 27. května, jsme se vydali s dětmi z Náboženství na pouť. Společně s ostatními poutníky z našeho děkanství, jsme putovali z Dědic do Velkého Újezdu. Po cestě jsme si užili, nejen nádherného lesního prostředí, ale také jsme se dozvěděli mnoho zajímavého ze života sv. Františka. V Újezdě jsme byli v kostele na mši svaté, poté jsme se podívali do kaple v Domově seniorů, kde nám s. Benicie řekla také pár zajímavostí a na konec - celé naše putování jsme zakončili na farním dvoře při opékání špekáčků.